Tenis se hraje o vítězství, je to souboj mezi hráči, kteří na kurtu bojují o každý míček, aby nakonec od empirového rozhodčího zaznělo "game, set, match"... Federer. Samozřejmě jsme mohli vybrat i jiné jméno, ale dnešním vítězem musí být Roger Federer. Jeden z nejlepších tenistů historie přijel do Prahy, spojil své jméno se zářijovým Laver Cupem v O2 areně, vydupal si ho, riskoval, šel i proti vedení světové tenisové asociace a... uspěl.

Je logické, že takovu akci nejde uspořádat bez silných partnerů, a tady přichází na řadu značka Moët & Chandon. Hrdý podporovatel tenisu, bez jehož přítomnosti si nelze představit nejvýznamnější akce v tomto populárním sportu a hlavně slavnostní přípitky po zápasech a v zákulisí. Moët & Chandon je také značka, jejímž ambasadorem je Roger Federer od roku 2012.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.