Když se s ní potkáte osobně, uvědomíte si, že ji dlouhé roky znáte z tisícovek fotek z časopisů a internetu, ale až doteď jste netušili, jak zní její hlas. Kariéru odstartovala vítězstvím v modelingové soutěži Elite Model Look, pak přesídlila do Paříže a do Milána. V devatenácti získala titul Miss Slovensko, média se o ni zajímala i díky jejímu vztahu s Jaromírem Jágrem. Vystudovala práva, s právníkem Danielem Volopichem má dvě děti, provozuje Nadační fond Andrey Verešové na podporu talentovaných dětí ze sociálně slabších rodin.

"Když poodhalíte své soukromí, začne vás okolí vnímat lidštěji. Nicméně i přesto mě mí příznivci stále berou jako modelku a chtějí mě vidět dokonalou, na bezchybně vypadajících fotkách," říká s tím, že by byla ráda vnímána nejen jako celebrita, ale i jako "normální žena, která nemyslí jenom na sebe a věnuje se své nadaci a podpoře dětí".

Kdy jste si poprvé uvědomila, že se z vás stal "influencer"?

Od šestnácti jsem veřejně známá osobnost. Byla jsem neustále konfrontována médii, bulvárem a veřejností, ale nikdy to nebylo počítáno na čísla. Dnes na Instagramu vidíte, kolik máte followerů, ale já jsem ten typ osoby, již sleduje i spousta lidí, kteří Instagram nemají.

Proč bychom měli sledovat na Instagramu právě vás?

Můj život je zajímavý, něco jsem zažila, něco dokázala, nejsem úplně prázdný člověk. Snažím se být pro ženy příkladem, že mohou mít kariéru i fungující a harmonickou rodinu.

Kolik času denně strávíte na Instagramu?

Někdy to bude i hodina dvě.

Vzpomínáte si na svou první instafotku? Jak vypadala?

Asi to bylo něco modelingového či něco od nás z domu. Když jsem s Instagramem začala, mé okolí na mě koukalo jako na blázna a musela jsem si ty chvilky času na to vybojovat. Jsem ale ráda, že jsem to podchytila už tehdy.

S kým byste si udělala selfie snů?

S Michelle Pfeiffer nebo Cate Blanchett. Nebo s Karlem Lagerfeldem. Ten byl cool už v roce 1999, kdy jsem na Piazza di Spagna v Římě předváděla pro Chanel.

Počet followerů: 192 tisíc

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 0 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.