Když se s ní potkáte osobně, uvědomíte si, že ji dlouhé roky znáte z tisícovek fotek z časopisů a internetu, ale až doteď jste netušili, jak zní její hlas. Kariéru odstartovala vítězstvím v modelingové soutěži Elite Model Look, pak přesídlila do Paříže a do Milána. V devatenácti získala titul Miss Slovensko, média se o ni zajímala i díky jejímu vztahu s Jaromírem Jágrem. Vystudovala práva, s právníkem Danielem Volopichem má dvě děti, provozuje Nadační fond Andrey Verešové na podporu talentovaných dětí ze sociálně slabších rodin.

"Když poodhalíte své soukromí, začne vás okolí vnímat lidštěji. Nicméně i přesto mě mí příznivci stále berou jako modelku a chtějí mě vidět dokonalou, na bezchybně vypadajících fotkách," říká s tím, že by byla ráda vnímána nejen jako celebrita, ale i jako "normální žena, která nemyslí jenom na sebe a věnuje se své nadaci a podpoře dětí".

Kdy jste si poprvé uvědomila, že se z vás stal "influencer"?

Od šestnácti jsem veřejně známá osobnost. Byla jsem neustále konfrontována médii, bulvárem a veřejností, ale nikdy to nebylo počítáno na čísla. Dnes na Instagramu vidíte, kolik máte followerů, ale já jsem ten typ osoby, již sleduje i spousta lidí, kteří Instagram nemají.

Proč bychom měli sledovat na Instagramu právě vás?

Můj život je zajímavý, něco jsem zažila, něco dokázala, nejsem úplně prázdný člověk. Snažím se být pro ženy příkladem, že mohou mít kariéru i fungující a harmonickou rodinu.

Kolik času denně strávíte na Instagramu?

Někdy to bude i hodina dvě.

Vzpomínáte si na svou první instafotku? Jak vypadala?

Asi to bylo něco modelingového či něco od nás z domu. Když jsem s Instagramem začala, mé okolí na mě koukalo jako na blázna a musela jsem si ty chvilky času na to vybojovat. Jsem ale ráda, že jsem to podchytila už tehdy.

S kým byste si udělala selfie snů?

S Michelle Pfeiffer nebo Cate Blanchett. Nebo s Karlem Lagerfeldem. Ten byl cool už v roce 1999, kdy jsem na Piazza di Spagna v Římě předváděla pro Chanel.

Počet followerů: 192 tisíc

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.