Pořadatelé lákají, že pokud dorazíte na přehlídku, která se v Chemistry Gallery koná od 21 hodin, octnete se ve světě krásných lidí i oblečení, dobrého jídla a skvělé hudby. Proto je název Paradis Lounge, jak se zítřejší akce jmenuje, docela na místě. Zároveň se jedná o pětileté výročí tohoto "vlčího" brandu. 

"Pro nás Paradis Lounge znamená nejen příležitost vidět známé milé tváře, potkat i ty nové, neznámé, ale je také oslavou nadčasovosti. Naše kolekce nepodléhají sezonám. Oblečení se snažíme vytvářet tak, aby jednotlivé kousky vynikly samostatně a zároveň do sebe zapadaly ve vrstvách. A stejně tak je to i s tímhle eventem – nezáleží na tom, jak je venku, co se děje kolem. Vždycky si můžeme vytvořit svůj paralelní svět, ve kterém je nám hezky," říká Viktorie Kaštánková, jedna ze zakladatelek značky.

Pokud to zítra do pražské Chemisty Gallery nestihnete, nemusíte věšet hlavu. Wolfgang pořád plánuje nějaké akce - kromě přehlídek jsou to pop-upy či jiné eventy ve spolupráci s různými českými designéry.

Chemistry Gallery najdete v pražské ulici Bubenská 1, brněnský obchod Wolfgang je Vachově 8, v Praze ho hledejte na adrese Benediktská 5.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.