Jsou rozhovory, které jdou prakticky samy. Rozhovory, které se nepovedou. A pak jsou rozhovory, jež se prostě vzpírají tomu, aby byly vůbec udělány. Vítejte v tom posledním případě. Tenhle rozhovor začal nehodou a do jisté míry nehodou i skončil. Začalo to jako běžná žádost o rozhovor s Davidem Kollerem. V domluvený den nicméně nemohl proběhnout. Při hledání náhradního termínu se ukázalo, že to nebude legrace. Koller (57), jeden z nejvýznamnějších hudebníků své generace, je momentálně uprostřed svého Barbour Acoustic Tour.

Kontakt přes Skype selhal také a s blížícím se termínem uzávěrky nakonec došlo na zaslání otázek e-mailem. Když se jeho PR manažer ozval s tím, že "David považuje některé otázky za zbytečně konfrontační", začal jsem tušit, že tohle nemusí dopadnout úplně ideálně. Koller je ostatně známý tím, že v rozhovorech není zrovna košatý vypravěč. Dokonce i aktuální knižní a zjevně autorizované interview, které dal Milanu Ohniskovi, má pouze řídkých 60 stránek a je doplněné rozsáhlou obrazovou výbavou a nejrůznějšími textovými bonusy, aby vůbec vydalo na knihu.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.