Tak už natáčíme! Dvaapadesát míst, která na Gastromapě považuji za opravdu inspirativní. Kam stojí za to (si) zajet. Každý týden po celý rok budeme přes web magazínu PROČ NE?! přinášet jeden tip. Už jsme byli s kamerou na jižní Moravě, na Vysočině, v Ústeckém, Karlovarském, ale i v Moravskoslezském kraji. Těšte se na žánrovou pestrost, od bistra v lese přes hranolkárnu v Ostravě až po luxus v zámeckém resortu. Do toho samozřejmě nepřestávám sledovat další a další podniky. Koneckonců moje mapa má nyní už 280 vlajek, které jsem pořád ještě nenavštívil. Těch míst prostě strašně moc přibývá, což je jasný důkaz toho, jak se situace u nás lepší. A teď už pár konkrétních tipů na moje #jidlove na Instagramu.

-NA VÝLETĚ V ČAKOVIČKÁCH!-

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.