Patří mezi nejbohatší muže Itálie. Společně se svým bratrem Diegem proměnil malou obuvnickou manufakturu v globální módní impérium. V roce 2011 jeho rodina věnovala 650 milionů korun na rekonstrukci římského Kolosea. "Odmalička se s bráchou snažíme řídit filozofií našeho otce. Jeho motto bylo velmi jednoduché a člověk nemusel být génius, aby ho pochopil: ,Když ti toho život hodně dal, tak mu toho musíš také hodně vrátit,'" je přesvědčen Andrea Della Valle, který tvrdí, že u italských manažerů má srdce vždy přednost před čísly. Srdečné a plné italského šarmu bylo i naše setkání v Praze, kam se Andrea přijel podívat na nově otevřený butik značky Hogan, již v roce 1986 založil s přesvědčením, že jednoho dne budeme chtít všichni nosit tenisky. Tehdy se mu prý smáli.

Jste v Praze poprvé?

Vůbec ne, byl jsem tady už v srpnu 2008. Naše rodina vlastní fotbalový klub ACF Fiorentina a hráli jsme zde zápas předkola Ligy mistrů proti Slavii. Samozřejmě jsme postoupili. Na Prahu mám tedy jen ty nejlepší vzpomínky.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.