Na fotografiích v bulváru i na Instagramu je vidět nejčastěji ve svůdných poodhalených pózách. Proslavila se výhrou v reality show Hotel Paradise. To bylo před pěti lety a jí bylo dvaadvacet. Milionová odměna a pozornost bulvárních médií z ní udělaly profesionální celebritu, jejíž chování není každému po chuti. "Já působím namistrovaně, ale působím tak naschvál. Ta póza je pro mě formou obrany. Je velký rozdíl mezi Nelou v soukromí a Nelou na veřejnosti," prozrazuje.

Kolik času denně strávíte na Instagramu?

Ačkoliv mám tolik sledovatelů, tak tím nežiju. Přidám fotku a tím to pro mě končí. Z 99 procent neodpovídám na nic − ani pozitivního, ani negativního.

Vzpomínáte si na svou první instafotku? Jak vypadala?

To bylo nějakých čtyři pět trapných fotek. Myslím, že se sestřenicí, jak nafukujeme balonky v obýváku.

Proč bychom měli sledovat právě vás?

Všechno jsem si vybudovala sama. Na nikoho nenarážím, ale nestojí za mnou žádný bohatý známý chlap, žádná modelingová kariéra, nebloguju, neyoutubuju, takže lidi asi zajímá můj "obyčejný" neobyčejný život.

Litovala jste někdy, že jste sdílela nějakou svou fotografii?

Jednou jsem si v opilosti udělala fotku před zrcadlem, strašně jsem se na ní prohnula a vylezlo mi břicho. Upravila jsem si ho pak v programu, se kterým jsem moc neuměla. V té opilosti jsem fotku upravila tak, že jsem na ní omylem "hnula" i s futrem dveří za mnou. Trapas největší. Takže od té doby už to nedělám.

Kde pro vás leží hranice soukromí na Instagramu?

Ty jsou jasně dané: kalhotky a podprsenka. Já mám ráda sexy, erotické fotky, které mají vkus. Myslím, že ani jedna z mých fotek není vulgární. V žádném případě bych se nikdy nesvlékla.

Jak dobře vás Instagram živí?

Pár desítek tisíc z toho měsíčně je, ale mým hlavním zdrojem příjmů je má značka plavek Neonky, kterých prodávám tisíce měsíčně.

Počet followerů: 221 tisíc