Francouzský módní dům Chanel zveřejnil unikátní kolekci playlistů a umožnil tak svým příznivcům a fanouškům nahlédnout do svého světa hudební inspirace. Příznivci značky si tak mohou poslechnout i výběr těch nejlepších písní z přehlídkových setů, které pro značku připravil slavný hudební designér Michel Gaubert.

Ten s Karlem Lagerfeldem, kreativním ředitelem Chanelu, spolupracuje již od roku 1990. Tehdy si ho návrhář vyhlédl ještě v době, kdy Gaubert působil jako DJ ve vyhlášeném pařížském klubu Le Palace. Od té doby se Gaubert stal jednou z vůdčích osobností v oblasti hudební režie a spolupracoval také se značkami Oscar de la Renta, Balenciaga či s concept storem Colette.

Značka ale také poskytla prostor dalším spřáteleným tvůrcům, aby do výběru hudby přispěli a vytvořili své vlastní playlisty. Mezi oslovenými nechyběl Pharrell Williams, který pro značku Chanel koncem loňského roku vytvořil kolekci luxusních tenisek, ambasadorka značky a ikona současné francouzské módy Caroline de Maigret, zpěvačky skupiny Ibeyi nebo hudebník Sébastien Tellier.

Jedinečné Chanel playlisty si můžete poslechnout a stáhnout na Apple Music. My vám přinášíme alespoň výběr několika zajímavých písní, které na nich najdete.