Odjakživa měla rebelskou povahu, v dětství se s rodinou často stěhovala, a tak neměla moc kamarádů. Raději si četla. Ve čtrnácti si dala udělat první tetování a když dospěla, toužila se osamostatnit a zapomenout na dětství. V osmnácti odešla z domova a začala si vydělávat po newyorských obchodech a barech. "Měla jsem hodně různých prací. To je New York: musíte dělat hodně věcí, abyste to pak mohli nějak dát dohromady," uvedla pro Guardian.

V roce 2015 se rozhodla, že se spolu se svou kamarádkou přestěhují někam za teplem. Nejbližším takovým místem bylo Miami. Právě tehdy začala, jako devatenáctiletá, šít svou vlastní kolekci oblečení a prodávat ji online. Aby ušetřila, nikam nechodila. Instagram se pro ni tak stal místem, kde se mohla odvázat a zlepšit si náladu. Stýskalo se jí ale po New Yorku, kam se po devíti měsících v Miami opět vrátila. A pak ji objevil režisér Sean Baker.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.