Vladimír Polívka je příjemným objevem české filmové a divadelní scény. Zahrál si ve snímcích Poupata a Místa, hostoval v Národním divadle, se svým otcem Bolkem vytvořil autorské představení Šašek a syn. Na rozhovor beze slov dorazil statečně s nohou v sádře a s berlemi rovnou z Dejvického divadla. I přes své nedávné zranění zkouší představení Elegance molekuly, inspirované příběhem chemika Antonína Holého. "Dozvěděl jsem se řadu cenných souvislostí a zároveň jsem v chemii našel lidskost, což se mi nedařilo od základní školy," říká Vladimír. Do kin zároveň dorazil snímek Do větru v režii Sofie Šustkové. "Bylo to jedno z mých nejkrásnějších natáčení, i když občas těžké. Točilo se na moři a celý štáb se musel vejít na jedinou jachtu, kde tak byla absence jakéhokoliv soukromí. A do toho se musíte pekelně soustředit," vzpomíná herec, jehož v létě čeká natáčení dalších dvou filmů.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.