Baví mě kombinace všeho, ale v herectví je mi stejně nejlépe, říká čerstvě třicetiletý Jan Cina.

Fotili jsme v brzkém ránu, a i přesto, že je velmi zaneprázdněný, moderuje festival Finále Plzeň, pro Českou televizi natáčí seriál Lynč, namlouvá hlas Eriky Stárkové v seriálu Most a hraje v několika pražských divadlech, byl vstřícný a vtipný − i beze slov. Svůj komediální talent hravě střídá s vážnými party nebo si rovnou odskočí do jiné profese.

Před dvěma lety vyhrál soutěž Tvoje tvář má známý hlas, když jako Montserrat Caballéová dojal s písní Hijo de la luna mnohé k slzám. Letos jej čeká zkoušení divadelní hry Malý princ ve Studiu DVA a do kin vstoupí pohádka Čertí brko, kde má hlavní roli.

"Hraju tam jinocha, který se musí dostat z pekla, aby ve světě splnil nějaké úkoly. Moc se mu to nedaří, ale nakonec, protože je to pohádka, láska zvítězí."

I když je Jan Cina v profesním životě velmi úspěšný, přiznává, že práce není všechno. "Člověk by měl pracovat komplexně na svém štěstí."

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.