Střepy skla a kusy cihel se po výbuchu zabodávají do zdí a působí jako hromada sutin. Masivní úlomky betonu jakoby zůstaly stát bez pohybu. Studio One Plus Partnership Limited z Hongkongu chce návštěvníky kina překvapit a vyvolat dojem, že jsou součástí filmu.

"Přemýšleli jsme, jak se opravdu dostat do světa filmu, jaké to je v něm být. Pak jsme si vzpomenuli na filmy, které nás zaujaly nejvíce. Tak vznikla myšlenka exploze," řekla Virginia Lung, spoluzakladatelka firmy s desítkami ocenění za interiérový design, pro CNN Style. "Kino je jako jiný svět. Stejně jako ve filmu, kdy vstupujete do jiného světa prožívat jiné věci," dodala.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.