V květnu by vám rozhodně neměly ujít tři divadelní počiny ze světa baletu, činohry a rapu. Čeká vás trocha tance, trocha rapu a trocha vzpomínání.

 

Ohad Naharin: Decadance, 24.-26. května, Národní divadlo

Balet Národního divadla uvádí v květnu představení proslulého izraelského choreografa Ohada Naharina, který patří ke „creme de la creme“ světového moderního tanečního divadla. Představení jednoduše nazvané Ohad Naharin: Decadence vzniklo spojením částí starších Naharinových choreografií, které jsou přeskládány do svěží nové osnovy a struktury. Výsledkem je energická poetika pohybu doprovázená pestrou hudební koláží.

Pravda o 17.11., 27. května, Experimentální prostor Nod

Autorské představení souboru 11.55 Pravda o 17.11. je ostrou sondou do světa české politické scény. Mladí herci pocházející ze společného souboru pražské DAMU pod vedením režisérky Petry Tejnorové originální a zábavnou formou přehrávají některé, českým občanům známé, události, které uvádějí do extrému a ukazují, co se stane, když se přestaneme ptát.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.