Dzia se opozdil. Čekání na někoho, jehož tvář si nelze nikde vygooglovat, je v labyrintu holešovického Vnitroblocku malá loterie. Bývalá průmyslová hala proměněná v kulturní centrum právě hostí již čtvrtý ročník soutěže Raw Art Wrestling. Pořádá ji studio Drawetc a v přímém přenosu v ní měří síly vybraní ilustrátoři a výtvarníci. Jako tajemný streetartista tu proto vypadá kdekdo včetně stylové obsluhy rozvážející kafe a obložené chleby na longboardech.

Dzia přijal pozvání jako jeden z členů odborné poroty a zároveň je tu pro něj připravená zatím prázdná oprýskaná zeď, jež čeká na jeho první tahy. Nakonec se objeví − hubená, vysoká postava, plachý pohled, džíny se skvrnami od barvy, mikina s kapucí a nezbytný batoh se spreji a respirátorem.

jarvis_5afa9861498e2b6190995ac8.jpeg
Itálie
Foto: archiv umělce DZIA

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.