Začátek září bude opět patřit módě. Prostory Clam-Gallasova paláce na Mariánském náměstí v Praze budou hostit další edici Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. České a slovenské návrháře pečlivě vybírala odborná komise složená ze zástupců módních a lifestylových magazínů Dolce Vita, Elle, Esquire, Harper’s Bazaar, Marie Claire a PROČ NE?!, módního fotografa Benedikta Renče a ředitele MBPFW Lukáše Loskota. V rámci čtyř přehlídkových dní, které začínají v sobotu 1. září, tak můžete těšit na neotřelé módní kousky v kolekcích určených na sezónu jaro/léto 2019. 

Mezi vybrané návrháře a značky patří Adam Kost, Alter Era, Blažek, Denisa Nová, Dominika Kozáková, CHATTY, Imreczeova, Jan Černý, LAFORMELA, Michael Kovacik, Nehera, Pavel Brejcha, Tereza Vu, Zuzana Kubíčková a kreativní trio Lukáš Krnáč, Vivien Babicová a Kristýna Coufalová. Kromě návrhářů a značek svou tvorbu opět představí také studenti Ateliéru designu oděvu a obuvi pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové a nově také posluchači zlínského Ateliéru designu oděvu Univerzity Tomáše Bati. Na programu bude také přehlídka letošního vítěze talentové soutěže pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent Martina Kohouta. 

Přehlídku domácí módy obohatí také zahraniční hosté z japonského studia BUNKA  Fashion Graduate University nebo nizozemští autorští návrháři, které představí časopis Dolce Vita.

Předprodej VIP vstupenek na přehlídkovou část módního týdne zahájí organizátor v druhé polovině července. Standardní vstupenky se začnou prodávat v srpnu 2018 prostřednictvím portálu GoOut. Také už se těšíte?