jarvis_5be5b065498e3216c8a5278e.jpeg
Foto: Onewheel

Moje oblíbená technologická vychytávka z poslední doby je asi onewheel, elektrický skateboard s jedním kolem uprostřed (foto). Funguje to na podobném principu jako segway. Létám s ním teď po Praze, když není zima. Jede to asi 30 kilometrů za hodinu. Občas je to adrenalin, ale zase jsem všude hned.

Mým největším technologickým snem je teleport.

Rád bych se projel Škodou Vision RS. Problém je ale v tom, že je to zatím jenom ve fázi studie. Kdyby jezdila normálně i na silnici, mohlo by to být auto, co stojí za řeč. Uvidíme, jak se jim povede Scala, která z Vision RS vychází. Škodovky jsem začal brát v potaz až od té doby, co spolupracuji se Škoda Auto DigiLabem.

Ve vysokých rychlostech zažívám adrenalin, baví mě to. Ale rychlost, jakkoliv bývá vyzdvihovaná, není to nejdůležitější. Třeba ve formuli sice jezdíte přes 300 kilometrů za hodinu, ale za pár kol si na to zvyknete. Mnohem víc vás dostane brzdění nebo přetížení v zatáčkách.

Z kuchyní mám nejraději tu italskou. A také jsem hodně masový. Baví mě jednoduchá jídla, kde je méně ingrediencí, ale všechny jsou dobré. U nás doma většinou vařím já.