Bondovka

Kultovní model Aston Martin DB5, ve kterém se proháněli představitelé Jamese Bonda už od roku 1964, můžete mít doma i vy. Možná ne v garáži, ale třeba na poliččce – tohle vozítko je celé z LEGO a jeho součástí je také katapultovací sedadlo řidiče.

Cena 3999 Kč, prodává LEGO.

Lego

 

Výstroj pro kosmonauty

Vesmírné mlhoviny, satelity, intergalaktické cestování, hvězdy i planety... to jsou motivy, které inspirovaly vznik kolekce Monogram Galaxy. Monochromatická šála ze směsi vlny a kašmíru s kosmonautem zahřeje na každé cestě do neznáma.

Cena 22 000 Kč, prodává LOUIS VUITTON.

 

Louis Vuitton

Zvuková lahůdka

V Praze otevřel své dveře nový unikátní showroom s luxusní audiotechnikou VOIX. Jednou ze značek, které tam najdete je i dánská značka Bang & Olufsen. Bluetooth reproduktor BeoPlay BeoSound 2 nabízí 360 stupňové rozptýlení zvuku, zvládne přehrát parádní basy a krystalicky čisté vysoké tóny.

Cena 43 990 Kč, prodává VOIX.

 beosound2

Digitron

Objevte kouzlo dlouho zapomenuté technologie znakových výbojek a skleněných trubic. Podnikatel a kutil Dalibor Farný vrací na scénu digitronové hodiny specifické oranžově svítícími číslicemi. V jeho pojetí jsou minimalistickým a zároveň fascinujícím předmětem, který započne mnoho konverzací u sklenice vína.

Puri Nixie Clock, 1 630 dolarů, prodává DALIBORFARNY.COM.

Puri Nixie Clock

Vinyl is b(l)ack

Rodinná firma 440 Audio vyrábí ve spolupráci s mistry řemesla zakázkové gramofony. Kromě kvalitního zvuku vynikají také svým designem, ve kterém se mísí elegance se syrovostí použitých materiálů. Celočerný model G6+ byl představen na letošním Designbloku a stane se nejoblíbenějším kouskem ve vašem interiéru. Zaručujeme.

Info o ceně v showroomu, prodává 440 AUDIO.

440 Audio