Srdce na rameni

Láska má mnoho podob a v moderní době je třeba být flexibilní. Kabelka Louis Vuitton Heart z kolekce New Wave udrží krok s kosmopolitní ženou, která ví, kam kráčí. Nosit se dá na několik způsobů – díky popruhu, koženému uchu na zápěstí a poutku na zadní straně z ní může být kabelka přes rameno, roztomilé psaníčko nebo ledvinka. Kabelka v růžové prošívané kůži s logem LV bude v prodeji online exkluzivně na Svatého Valentýna.

LOUIS VUITTON, www.luisvuitton.com

Valentýnská inspirace

1 + 1 = 2

Mytologie praví, že muž a žena byli kdysi dávno jednou bájnou čtyřnohou bytostí. Protože však byla tato stvoření příliš silná, nejmocnější bůh Zeus se rozhodl oslabit je rozetnutím vejpůl. Od té doby chodí muži a ženy po světě a hledají své chybějící poloviny. Přívěsek z růžového zlata s diamanty, onyxem a korálem ve tvaru srdce vytvořil Roberto Coin ze dvou částí. Dvě různá, osobitá, avšak nenaplněná srdce. A každé z nich má moc vyplnit prostor toho druhého.

ROBERTO COIN, Pařížská 1, Praha 1

Valentýnská inspirace

Kulinářský zážitek

Speciální čtyřchodové valentýnské menu nejen pro zamilované ochutnáte v Nostress café restaurant. Je libo Amuse bouche v podobě gratinované ústřice s kari, „64° vejce Florentine“, tresku Skrei jako Bouillabaisse s šafránovým rybím bujónem, nebo plněné stehno z perličky? Sladkou tečkou večera bude dort nazvaný „Red Valentin“. Potěšte (nejen) své chuťové pohárky a staňte se opravdovými labužníky.

14. - 16. 2. 2019, NOSTRESS CAFÉ RESTAURANT, V Kolkovně 9 Praha 1

Valentýnská inspirace

Romeo a Julie

Přítmí sálu, sólisté Národního divadla a nejslavnější milostný příběh z pera Williama Shakespeara. Baletním ztvárnění Romea a Julie na hudbu Sergeje Prokofjeva vytvořil choreograf Petr Zuska v duchu neoklasického tance. Na pozadí velké lásky a smrti stojí věčný konflikt mužského a ženského principu – rácia a iracionálna, dobře připravených plánů a toho, co se naší kontrole vymyká.

11. - 12. 2. 2019 20:00 Hudební divadlo Karlín, vstupenky na www.narodni-divadlo.cz

Valentýnská inspirace

Důkaz nehynoucí lásky

Massimo Gismondi je dědic šperkařského domu Gismondi, který v italském Portofinu funguje už po sedm generací. Čtyřicátník rodinnou firmu nejen vede, ale také pro ni osobně navrhuje šperky. Prsten se safírem ve tvaru srdce s brilianty a v bílém zlatě rozzáří oči každé ženě.

GISMONDI 1754,  Pařížská 935/4, Praha 1

Valentýnská inspirace