Pasta Oner sice proslul jako český umělec, ovšem původ má na Slovensku: pochází z Trenčína. Ke kořenům se nyní vrací. DSC Gallery pořádá ve spolupráci se slovenským Meulensteen Art Museum v Danubianě velkolepou a jeho doposud největší výstavu.

Jsou v ní především jeho velkoformátové obrazy doprovázené monumentálními plastikami "renesančního" Davida s americkým donutem. V obklopení "bratrství věčné lásky" se návštěvníci ocitnou v prostoru, který je založen na souhře starého umění a dnešní spotřební společnosti. 

Čtyřicátník Pasta Oner (vlastním jménem Zdeněk Řanda) má na Instagramu 20. tisíc followerů a na kontě mnoho úspěšných spoluprací a projektů. Loni byl jeho obraz vydražen na podzimní aukci renomované aukční síně Sotheby’s v Londýně za 18 tisíc liber. Středobodem jeho práce je olejová a akrylová malba a vytváření závěsných obrazů stejně tak jako tvorba prostorových objektů, plastik a instalací. Účastnil se okolo padesáti kolektivních výstav a v uplynulých letech realizoval osm obsáhlých sólových výstavních projektů.