Původně se měla objevit už druhého dubna, kvůli řádění koronaviru však bude mít premiéru až 12. listopadu.  Pětadvacátý film a zřejmě poslední s Danielem Craigem v hlavní roli má patřit k největším kulturním událostem podzimu. Chcete-li mít na Bonda zajímavou památku a investici k tomu, přišel čas zbystřit.

Drahé kovy již dávno prověřila sama historie, významně se zhodnocují bez ohledu na války či krize. Investice do fyzického zlata a stříbra mohou fungovat jako alternativa ke spoření. A takovou možnost právě nabízejí mince "s povolením investovat".

Na jejich rubové straně najdete logo 007 se zbraní, které navrhl Joseph Caroff pod vedením tvůrčího ředitele Davida Chasmana. Logo je umístěno do středu mince, stejně jako je na začátku každého filmu v úvodní sekvenci závěrky Bond stylizován ve středu hlavně zbraně. 

Na lícové straně mince je ztvárněna podobizna Její Výsosti královny Alžběty II od autora Ian-ank Broadley, dále rok ražby, váha a ryzost a nominální hodnota. Mince jsou dodávány v etuji.