Na e-shopu najdete 10 oblíbených druhů kávy, která má uspokojit poptávku většiny zákazníků. Najdete tam jak kávy z jedné země původu, tak z kolekce toho nejlepšího ze světového umění kávových mistrů. Nechybí ani káva bez kofeinu, přičemž cena je stejná jako v prodejních kanálech Nespresso.

"Spolupráce s Rohlík.cz je pro nás pilotním projektem na území České republiky pro doplnění prodejních kanálů. Chceme totiž, aby si zákazník mohl objednat vybrané Nespresso kapsle s doručením již do 120 minut až domů s přesností doručení 15 minut," uvádí Andrea Petrová, marketingová manažerka Nespresso. Navíc jde i o další recyklační kanál, neboť přes Rohlík.cz také můžete vracet použité kapsle.

"Ze spolupráce se značkou Nespresso jsme nadšeni," prohlásil Olin Novák, komerční ředitel Rohlík Group. Nejde přitom o prvního partnera, který nabízí své výrobky přes Rohlík.cz. "Vše začalo úspěšnou spoluprací se společností Marks & Spencer, pokračovalo nejlepšími pekaři a řezníky (Eska, Artic Bakehouse, TRMS, Naše maso a další) a dále prodejem přírodní kosmetiky Manufaktura," dodává Novák. 

Kapsle Nespresso si nyní můžete koupit na Rohlik.cz